National Show Ostrava/CZ 11/04/15

 sent in by Marcela Parizkova


V1,CAC,Národní vítěz,BOB,BIG III Aniczka Gorianowa od Matrioszki      V1,CAC,Národní vítěz,BOS Octavian z Bilmy

males

mezitřída/intermediate


V1,CAC,Národní vítěz,BOS Octavian z Bilmy
(Jeronimo Primus z Bilmy x Windnsatin Jadus V Coburn)
CH + Maj: Pařízková Marcela

V2 Beleg Heru von Dretowitz
(Red Sky Rothesby Sholwood x Brioschka Mraja)
CH: Hrubec Zbyněk, Maj: Miklová Kateřina

VD3 Guverner Nijinski Ballet
(Zarathustra Nijinski Ballet x Yelena Spirit of the Tsar)
CH + Maj: Ing.Burianová Lenka

abs. Honour Over Glory Čínské hedvábí
(Timur z Moskevského chovu x Florida Čínské hedvábí)
CH: Havlisová Leona, Maj: Bučková Lenka

třída otevřená/open class

V1,CAC Baldr Izironk
(Allperi Highlands Heart x Teine Seabury Walk on Water)
CH: Chocholoušková Helena, MAj: Kvapulinská Věra

V2,Res,CAC Amaretto Highlands Heart
(Czar Cara Polot x Feria Fleszy Polot)
CH: Řezáčová Šárka, Maj: Vaňková Kateřina

D Atreides Izironk
(Oleg Kalinow x Foxey Lady Bistkupstwo)
CH: Chocholoušková Helena, Maj: Krejčová Miroslava

FENY/FEMALE

třída mladých/junior class

V1,CAJC Lesněnka Bistkupstwo
(Baskak Rusich x Hanaczka Bistkupstwo)
CH:Zapletal Vojtěch, Maj: Ančincová Magdalena

VD2 Lentilka Bistkupstwo
(Baskak Rusich x Hanaczka Bistkupstwo)
CH:Zapletal Vojtěch, Maj: Vaňková Kateřina

mezitřída/intermediate

V1,CAC,Národní vítěz,BOB,BIG III Aniczka Gorianowa od Matrioszki
(Gorian Horodyszcze x Matrioszka Magnus Borzoi)
CH: Zielonka Joanna, Maj: Křapová Marta

VD2 Aira od Kníničské přehrady
(Lynx Winds From Russia x Uršula Fi-It)
CH: Hudcová Markéta, Maj: Pokludová Lucie

třída otevřená/open class

V1 Modnica Estet Classic
(Hearty Taifun of Golden-West x Baronessa Estet Classic)
CH: Gorbatsova Olga, Maj: Vondrovicová Aneta

V2 Boadicea Izironk
(Allperi Highlands Heart x Teine Seabury Walk on Water)
CH: Chocholoušková Helena, Maj: Ančincová Magdalena

třída pracovní/worning class

V1,CAC Fascinacia Nijinski Ballet
(Jeronimo Primus z Bilmy x Anna Karenina Nijinski Ballet)
CH + Maj: Ing.Burianová Lenka

třída vítězů/champion class

V1,CAC Taraka Sofena
(Randall Sofena x Polaris Sofena)
CH + Maj: Mudra Antonín

třída veteránů/veteran class

V1,BOV Eau De Toilette Silent Enigma (New Veteran Champion CZ)
(Baranovitch Rajalinjan x Authoresss Silent Enigma)
CH + Maj: Křapová Marta