Hanácká národní výstava BRNO (CZ) 4.Januar 2015 judge: Tomáš Kučera (CZ)

 sent in by Lenka Burianova

males puppy class

Aram Abdals from Rocks  promising
Russkiy Azart Kristall Absolute x Black Velvet Balvert´s
b: Pospíšilová Marta, o: Šedová Ingrid

Amalfi Velvet Majesty absent
Chagajev Scharkow ´s x Bayana Mraja
b: Kiriláková Martina, o: Svédová Tereza

 

 junior class

Lobanec Bistkupstwo Ex 1, CAJC
(Rusich Baskak x Hanaczka Bistkupstwo)
b: Zapletal Vojtěch, o: Dejová Pavla

Guverner Nijinski Ballet  Ex 2
Zarathustra Nijinski Ballet x Yelena Spirit of the Tsar
b+o: Burianová Lenka

Grisha Mraja Ex 3
Borya Mraja x Romanza Phaedra
b: Mrázová Jana, o: Hladká Jana

Ludolf Bistkupstwo  absent
(Rusich Baskak x Hanaczka Bistkupstwo)
b: Zapletal Vojtěch, o: Svedová Tereza

 

intermediate class

Baldr Izironk  Ex 1, CAC
Allperi Highlands Heart x Teine Seabury Walk on Water
b: Chocholoušková Helena, o: Neubauerová Věra

Valer Majove Bohemia  Ex 2, Res.CAC
Harmon Majove Bohemia x Marisa Majove Bohemia iz Belaja Svora
b: Veselá Marie, o: Pileček Karel

Abreu Od kníničské přehrady Ex 3
Lynx Winds from Rusia x Uršula Fi-It
b: Hudcová Markéta, o: Šedová Ingrid

Alex Od kníničské přehrady absent
Lynx Winds from Rusia x Uršula Fi-It
b+o: Hudcová Markéta

 

open class


Gold Grail Nijinski Balle
t  Ex 1, CAC, NV, BOB
Zarathustra Nijinski Ballet x Yelena Spirit of the Tsar
b+o: Burianová Lenka

Beleg Heru von Dretowitz  Ex 2, Res.CAC
Red Sky Rothesby Sholwood x Brioschka Jelena Mraja
b: Hrubec Zbyšek, o: Miklová Kateřina

Azart Lubimets Fortuny Vg 3
Kumir iz Razdolia x Kanis Maier Doblest Dusha Poley
b: Eremina E.V., o: Pokorná Žaneta

 

winner class

Sadko Majove Bohemia  Ex 1, CAC
Altai vom Tannichtgrund x Era Majove Bohemia
b: Vesela Marie, o: Pileček Karel

Casanova Balvert´s  Vg 2
Russkyi Azart Kristall Absolute x Estet Classic Basurmanka
b+o: Pokorná Žaneta

 

veteran class

Allegro Dancer Earls Legend  Ex 1, BOV
Azeem Variage Gold x Ischyma Esprit
b:Pliskova Petra, o: Pokorná Žaneta

 

female

junior class

Heureka Nijinski Ballet  Ex 1, CAJC
Ferrari Nijinski Ballet x Balerina Nijinski Ballet
b+o: Burianová Lenka

Lesněnka Bistkupstwo  Ex 2
Rusich Baskak x Hanaczka Bistkupstwo
b: Zapletal Vojtěch, o: Ančincová Magdaléna

Křídlovka Bistkupstwo  Ex 3
Allperi Highlands Hearts x Borscana Wolverine
b+o: Zapletal Vojtěch

Gloria Frajanka  Vg 4
Sadko Majove Bohemia x Phaedra Iriska
b:Pileček Karel, o: Valášková Lenka

Gavrila Radena Mraja absent
Borya Mraja x Phaedra Romanza
b: Mrázová Jana, o: Bočák Radovan

 

intermediate class

Fair Lady Frajanka Ex 1, CAC, NV, BOS
Baloo Frajanka x Era Majove Bohemia
b+o: Pileček Karel

Boadicea Izironk  Ex 2, Rec.CAC
Allperi Highlands Hearts x Teine Seabury Walk on Wather
b: Chocholoušková Helena, o:Ančincová Magdalena

Delicious Dream Matrioshka  Ex 3
Lynx Winds from Rusia x Sonja Fi-It
b:Svobodová vendula, o: Hudcová Markéta

Usia Majove Bohemia  Ex 4
Altai vom Tannichtgrund x Fina Majove Bohemia
b: Vesela Marie, o: Lejsková Kateřina

 

open class

Samira Majove Bohemia Ex 1, CAC
Altai vom Tannichtgrund x Era Majove Bohemia
b: Vesela Marie, o: Pileček Karel

Jelizaveta Bistkupstwo Ex 2. Res.CAC
Rabarbar z Jurajskich Biskupic x Borscana Wolverine
b: Zapletal Vojtěch, o: Vlčková Lenka

Audrey od Kníničské přehrady  Vg 3
Lynx Winds from Rusia x Uršula Fi-It
b+o: Hudcová Markéta

Sonata Majove Bohemia  Vg 4
Altai vom Tannichtgrund x Era Majove Bohemia
b:Vesela Marie, o: Valášková Lenka

 

working class

Figura Soversenstva Mraja  absent
Coburn Meyta Samhain on Fire x Amuri-Pajkos Desszert
b: Mrázová Jana, o: Bočák Radovan