31/08/2014 Luxembourg CACL-CACIB  (L) Judge: Mr. Vlastislav Vojtek (Slo)

 sent in by Annie Rogiers

Reuen Jeugdklas:
1  U  JBOB (Jeugdkampioen) Ich de Xanishka
Geb.: 01072013  BE/RSH  9149811
(Pyashka's Barenko  x  Delia de Xanishka) Fokker : A Bacquet/X Pataud  Eig. : Janssens-Van Doorslaer 

B Tolstoi aus dem Zarenreich Geb:06/05/2013  VDH/DWZRV B 18427
(Raskor Kalinow x Maraya aus dem Zarenreich)
Fokker: klug Margrit eigenaar:  Katharina Witt-Gros

tussenklasse:
1 U CACL CACIB BOB Russkiy Azart Yevasor Antares
Geb: 02/04/2013 Roi 1362554
(Russkiy Azart olimp Imperium Civiltas x Borscana Iselin) 
fokker en eigenaar: Lazareva Maria

2 U RCACL Ilaman d'Ellendil Geb: 26/04/2013 LOF 16456
(Erevan du Clos Vremontois x Lynx Morning Star) 
Fokker en eigenaar: Debricon Sophie

3 U Ornament iz Almaznogo Fonda Geb.: 11032013  UChM-MD  16677/000560
(Vega Shelk Rifey  x  Solovyev Gosudarynya Elizaveta) 
Fokker : Ella Iascenco  Eig. : Roger Corbesier

Open klasse:
1 U CACL Hamilton de Grand Fresnoy
Geb: 13/01/2012 Lof 16160
( Chef d'Oeuvre du Grand Fresnoy x Staraja Russa Eva du Grand Fresnoy)
Fokker: Combis eigenaar: Combis x Vaeix

2 ZG Dante Frajanka Geb.: 09/11/2011 CMKU /B/3095/11
(Harmon Majove Bohemia x Phaedra Iriska)
Fokker: Pilecek Karel eigenaar: Renate Stettinger-Faust

Kampioensklasse: 


1 U CACL-RCACIB (Lux. Kampioen)
Ch.Chyerdak Kashmir
Geb.: 14092011  LOSH  1100338
(MCh. Ischyma Hitan Ryan  x  MCh. Rainmaker Kylli Chyerdak)
Fokker: Deborah Soete eigenaar: Deborah Soete x Rogiers Annie

2 U RCACL Millionaire Red Diamand in Russkiy Azart Roi 1310458 Geb:16/06/2012 
( Russkiy Azart Xordero Exclusive x Bel Etual Roskosh)
Fokker: E. Bleze eigenaar: Lazareva Maria

3 U Darley Z palatinu Moravia CMKU /B/3013/11 Geb: 03/03/2011
(Darwin Majove Bohemia x Ciacona Bistkupstwo)
Fokker: Ruzichkova Marta eigenaar: Renate Stettinger-Faust

 

teven 

Jeugdklasse:
1 ZG Isba de Xanishka
Geb.: 01072013  BE/RSH  9149812
(Pyashka's Barenko  x  Delia de Xanishka) 
Fokker : A.Bacquet/X.Pataud  Eig. : Janssens-Van Doorslaer

2 ZG Aiyana von Alshamina Geb.: 14032013  NHSB  2935129
(Velikij Oleg  x  Rose of Heaven Sokolow) 
Fokker : Koschwitz Nadja  Eig. : Alberda Frans

3 ZG Kniazhie Zoloto Voploscheniye Mechtiy RKF 3804282 Geb: 29/08/2013
(Volchek iz Legendy Podmoskovya x Rusich Bereginya)
fokker: Zolochevskaya eigenaar Elvira Benz en Klaus Kirchhofer

tussenklasse:
1 U CACL CACIB BOS Isami d'Ellendil
Lof 16461 Geb.: 26/04/2013
(Everan du clos Vremontois x Lynx Morning Star ) 
fokker en eigenaar: Debricon Sophie

2 U RCACL Bel Etual Ariadna Present at Russkiy Azart Rou 148334 Geb: 20/04/2013 
(Russkiy Azart Kordero Exclusive x  Volya)
Fokker: Parichenko eigenaar Lazareva Maria

Werkklasse:
1 U CACL Hermine Blanche du Grand Fresnoy
Geb: 13/01/2012 Lof 16289
( Chef d'Oeuvre du Grand Fresnoy x Staraja Russa Eva du Grand Fresnoy) 
fokker en eigenaar: Combis

Openklasse:


1 U CACL RCACIB Chyerdak Kamaera (Lux. Kampioen)
Geb.: 14092011  LOSH  1100346
(MCh. Ischyma Hitan Ryan  x  MCh. Rainmaker Kylli Chyerdak) 
F./Eig. : Deborah Soete

2 U RCACL Resch wind Aurora VDH/DWZRV  B18328 Geb: 30/07/2012 
(Ambros of the Wicklow Hunters x Alesja vom Euskirchenhof) 
Fokker en eigenaar: Uwe & Cordelia Schmidt

3 U Russkiy Azart Yalmea Rejna Liberty Roi 1362560 Geb: 02/04/2013
(Russkiy Azart olimp Imperium Civiltas x Borscana Iselin) 
fokker en eigenaar: Lazareva Maria

4 U Histore d'Amour du Grand Fresnoy Lof 16289 Geb: 22/07/2012
(Chef d'Oeuvre du Grand Fresnoy x Dame Blanche du Grand Fresnoy) 
Fokker en eigenaar Combis 

ZG Anton-now Katinka Met.oag 1140/12 Geb: 09/08/2012 
(Volodei des Croc de la Moliere x Dober-Kopp Reich Katyusa)
Fokker: Proksa Antal eigenaar: Elvira Benz en Klaus Kirchhofer 

ZG Jelka van Quazouraskaya Geb.: 28112010  LOSH  1096164
(U'Alexei de Xanishka  x  Dunjaschka van Quazouraskaya) 
F./Eig. : Janssens-Van Doorslaer

teven kampioensklasse:
1 U CACL Hortens de Beauharnais du Grand Fresnoy 
  Lof 16136 Geb: 22/03/2012
(Chef d'Oeuvre du Grand Fresnoy x Egerie du Grand Fresnoy) 
fokker en eigenaar Combis