CACIB České Budějovice (CZ), 26. 4. 2014, judge Vladimír Panuška, CZ

 sent in by Olga Rozsívalová & Renáta Schwarzová

 


EXC 1, CAJC, JBOB Achilles Karmazynowy Galop
EXC 1, CAC, CACIB, BOB, BOG Dmitrij Reny Destiny Mraja
EXC 1, CAC, CACIB Nyx Majove Bohemia

Males

Puppy class
VP 1 Honour Over Glory Čínské hedvábí
Timur z Moskevského chovu x Florida Čínské hedvábí
B: Leona Havlisová  O: Lenka Bučková

Junior class


EXC 1, CAJC, JBOB Achilles Karmazynowy Galop
Tylko Ten Polot x Manon Lescaut Stepowy Goniec
B: Miroslawa Dudzik  O: Renáta Schwarzová

Intermediate class


EXC 1, CAC, RCACIB Sadko Majove Bohemia

Altai vom Tännichtgrund x Era Majove Bohemia
B: Marie Veselá  O: Karel Pileček


EXC 2, RCAC Casanova Balvert´s
Russkiy Azart Kristall Absolute x Estet Classic Basurmanka 
B+O: Žaneta Pokorná

Open class


EXC 1, CAC (New Czech Champion) Alchymist Archangelika
Timur z Moskevského chovu x Phädra i-It
B: Olga Rozsívalová  O: Irena Soukupová


EXC 2, RCAC Mystical Dark Victor z Bilmy
Worth Waiting for Kyrov-Bijoux x Windnsatin Jadus V Coburn
B+O: Marcela Pařízková


EXC 3 Alexandr Lady von Rot Recice
Timur z Moskevského chovu x Esmeralda Čínské hedvábí
B+O: Alice Jírová


EXC 4 Azart Lubimets Fortuny
Kumir iz Razdolia x Kanis Maier Doblest Dusha Poley
B: E. V. Eremina  O: Žaneta Pokorná


EXC Coral Mischenka
Bronze Shadow Wicari x Bylinka Mischenka
B: Věra Dvořáková  O: Věra Dvořáková + Věra Kratochvílová + L. + K.

 

Champion class


EXC 1, CAC, CACIB, BOB, BOG Dmitrij Reny Destiny Mraja
Kudeyar iz Razdolia x Desszert Amuri-Pajkos
B: Jana Mrázová  O: Renáta Schwarzová

 

Females

 

Junior class


EXC 1, CAJC Czary Mary Archangelika
Dmitrij Reny Destiny Mraja x Phädra Fi-It
B+O: Olga Rozsívalová


EXC 2 Estet Classic Modnica
Hearty Tajfun of Golden-West x Estet Classic Baronessa
B: Olga Gorbatšjova + Natalie Kasemets  O: Aneta Vondrovicová


EXC 3 Ninette de Valois z Bilmy
Mystical Dark Victor z Bilmy x Pheadra Mathilde
B: Marcela Pařízková  O: Jana Strnadová

EXC 4 Audrey od Kníničské přehrady
Lynx Winds from Russia x Uršula Fi-It
B+O: Markéta Hudcová 

VG Dahlia z Višňového květu
Blueberry Hill Matrioshka x Czernuszka von Snorlax
B: Alena Mládková  O: Karel Pileček

 

Intermediate class
EXC 1, CAC, RCACIB Samira Majove Bohemia
Altai vom Tännichtgrund x Era Majove Bohemia
B: Marie Veselá  O: Karel Pileček

Open class
EXC 1, CAC Cantia Mischenka
Bronze Shadow Wicari x Bylinka Mischenka
B+O: Věra Dvořáková 

EXC 2, RCAC Eurasia Frajanka
Anubis Frajanka x Fina Majove Bohemia
B+O: Karel Pileček

Abs. Kozlowski´s Octavia
Krilat Charadei x Kozlowki´s Irwa
B: Cecilia Wennberg Stener  O: Lenka Šímová

 

Champion class


EXC 1, CAC, CACIB Nyx Majove Bohemia
Daimon Majove Bohemia x Ajka z Murky
B: Marie Veselá  B: Karel Pileček

EXC 2, RCAC Cassia Mischenka
Bronze Shadow Wicari x Bylinka Mischenka
B+O: Věra Dvořáková 

 

Veteran class
EXC 1, BOV Bylinka Mischenka
Carayan Quido Bohemia x Aylin z Brdského chovu
B+O: Věra Dvořáková